Tezgah

HAT DİZAYN

TEZGAH

Tezgahlar mutfakların ve çeşitli çalışma alanlarının olmazsa olmaz gereksinimidir. Gerek temizliğinin kolay olması, gerek sert ve zedelenmesi zor bir alan olması sebebiyle tezgahlar özellikle mutfaklarda çalışma alanı olarak tercih edilmektedir. Tezgahlarda kullanılan çeşitli malzemeler mevcuttur. Hat Dizayn olarak yaptığımız tezgahlarda mermer, granit, çimstone, döküm, belenco gibi malzemeler ve teknikler tercih ediyoruz. Özellikle kaliteleri ve kolay temizlenebiliyor olmaları bunları tercih etmemizdeki en önemli sebep.

Tezgahların tasarımı da çalışma alanlarınızda oldukça etkili olmaktadır. Hat Dizayn ekibi olarak tezgah tasarımlarınızı özel olarak yapıyoruz, isterseniz hazır tasarımlarımızı da tercih edebilirsiniz. Mutfağınızın ve çalışma alanlarınızın büyüklük ve şekillerine göre özel tasarım tezgahlar yapıyoruz. Tezgah tasarımı konusunda deneyimli ekibimiz gerekli ölçümleri yaptıktan sonra, sizinle birlikte istediğiniz tezgah malzemesini seçiyor ve ustalarımızla beraber uygulama işlemine başlıyoruz. Tasarımlarımızın ve malzemelerimizin her zaman arkasındayız.

Tezgahlarınız mutfağınıza ya da çalışma alanlarınıza uygulandıktan sonra doğru bir tercih yaptığınızı daha iyi anlayacaksınız. Hat Dizayn yaptığı tezgah tasarımlarıyla kullanımı kolay ve ferah çalışma alanları sağlayacaktır. Granit tezgah, çimstone tezgah, mermer tezgah, döküm tezgah ya da belenco tezgah seçimlerinizden birisini yaptıktan sonra mutfağınıza veya çalışma alanlarınıza uygulama işlemi kısa bir süre sonra tamamlanmış olur. Hat Dizayn’ın ustaları uygulama işlemini yapıp işi teslim ettiklerinde seçtiğiniz tezgah tasarımını tam olarak doğru uygulanmış bulursunuz. Hat Dizayn isteğinizin dışında bir iş yapmaz ve işinin her zaman arkasındadır.

Özel tasarım tezgah ve hazır tezgah için fiyat teklifi almak istiyorsanız Hat Dizayn’la iletişime geçebilirsiniz. Özel tasarım tezgahlarla ilgili bilgi almak için iletişim bilgilerimizi iletişim sayfamızda bulabilirsiniz.

COANTE TEZGAH