Mutfak

HAT DİZAYN

MUTFAK

Evlerimizin en önemli alanlarından birisi şüphesiz mutfaktır çünkü evdeki vaktimizin önemli bir bölümünü mutfakta geçiririz. Özellikle de Türk kültüründe mutfağın yeri bambaşkadır. Mutfaklarımızda her gün harika yemekler pişer. Özellikle misafir ağırladığımız günlerde mutfaklarımız bizi adeta temsil ederler. Bu nedenle mutfaklarımıza oldukça önem veririz çünkü güzel görünümlü, ferah mutfaklar içerisindeki insanı ve dolayısıyla o mutfaktan çıkan yemeklerin lezzetini etkiler.

Mutfak alanının büyüklüğü fark etmeksizin doğru eller tarafından dizayn edilen mutfaklarda her zaman ferah etkiyi oluşturmak mümkündür. İster küçük isterse büyük bir mutfağınız olsun, tasarımını ve malzemesini mutlaka kaliteli ellere bırakmalısınız. Kaliteli malzemeler sizi uzun yıllar boyunca üzmeyecek ve ferah tasarımlar sizi mutfağınıza daha da bağlayacaktır.

Hat Dizayn uzun yıllardır süregelen deneyimini kullanarak mutfak alanlarınızı en iyi şekilde değerlendirmenizde yardımcı olur. Hat Dizayn’ın kullandığı malzemeler hem kalitesinden hem de tasarım çizgisinden ödün vermez bu sebeple istediğiniz tasarımı kaliteli malzemelerle Hat Dizayn’da yaptırabilirsiniz. Hat Dizayn ister kendi isteğinize göre mutfak tasarımlarınızı yapar isterseniz deneyimli kadrosuyla mutfağınızda sanatını sergiler.

Hat Dizayn olarak avrupa standartlarında yerine ve kişiye özel mutfak tasarımları yapmaktayız.Kullandığımız malzemeler gövde için birinci sınıf mdf, gövde bantları 1mm ,
arkalık için ise 8 mm mdf kullanmaktyız.Kapaklar için high gloss,akrilik , çizilmez akrilik ,standart akrilik, lake, mebran, parlak mebran, soft mebran, düz mdf olarak çeşitlerimiz mevcuttur.
Aksesuar olarak yerli aksesuar kullanmaktayız.
Yerinizin ölçüsü alındıktan sonra projeniz 3d ortamda çizilip tarafınzca onaylandıktan sonra üretime başlanır.
Ölçü alımı ve proje çizimi tüm bu hizmetler ücretsizdir.

Mutfağınızın tasarımı ve malzemeleri konusunda Hat Dizayn’a her zaman güvenebilir ve bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Tanışmaya da bekleriz.

MUTFAK DOLABI

MUTFAK TEZGAH ARASI (MUTFAK ALNI)