Kapı

HAT DİZAYN

KAPI

Kapılar yeri gelir güvenliğimizi sağlar, yeri gelir mahremiyetimizi sağlar, yeri gelir yalıtımı sağlar. Yani kapılar evlerimizin, iş yerlerimizin kısacası insanların olduğu her yerin olmazsa olmazıdır.

Kapılar bulundukları yerin büyüklüğüne, şekline ve durumuna bağlı olarak farklı yapılarda olmalıdırlar. Farklı boyutlarda, farklı şekillerde ve farklı malzemelerden yapılan kapılar bulundukları ortam için en ideal şekilde yapılmalıdırlar. Bunun için de kapılar ve kapı üretimi konusunda uzman bir ekipten yardım almanız gerekir. Hat Dizayn ekibi, kapılar konusunda yıllardır süregelen bir deneyimle sizin için en ideal kapı çözümlerini sunacaktır. Hat Dizayn’da istediğiniz tasarımda kapıları istediğiniz kapı malzemesinden ürettirebilir ve Hat Dizayn’ın ustalarına uygulatabilirsiniz. İsterseniz Hat Dizayn’ın uzman tasarımcıları, hayalinizdeki kapıyı tasarlayabilir veya kapı tasarımınızı tasarımcılarımızın hayal gücüne teslim edebilirsiniz.

Kişiye özel kapı tasarımı, ofislere özel kapı tasarımı, evlere özel kapı tasarımı, ofislere ve iş yerlerine özel kapı tasarımlarını Hat Dizayn’da her zaman bulabilirsiniz. Ayrıca Hat Dizayn’da hazır bulunan kapılarımızdan bir tanesini seçip hemen uygulatabilirsiniz. Her şeyden önce Hat Dizayn’a gelip özel kapınız için karar verebilirsiniz.

Hat Dizayn kapı tasarımlarınız için kalitesine göre en uygun fiyatı verecektir. Uygun fiyatlı ve kaliteli kapılarınızı Hat Dizayn’dan aldıktan sonra yıllar boyunca hiçbir sıkıntı yaşamadan kullanabilirsiniz. Herhangi bir sıkıntı yaşamanız durumunda yine Hat Dizayn ile iletişime geçebilirsiniz. İşlerimizin her zaman arkasındayız, bu yüzden kapı tasarım ve uygulama işlerimizin de sizlere uzun yıllar sorun çıkartmayacağının garantisini verebiliriz.

Hat Dizayn iç mekan kapıları da dış mekan kapıları da tasarlayabilmekte ve hazırda bulundurmaktadır. İç mekan kapıları genel olarak evlerde kullanılan kapılar ve ofislerde kullanılan kapılardır diyebiliriz. İç mekan kapısı denildiğinde Ado Kapı, Lake Kapı, Masif Kapı ve Lamine Kapılar akla gelir. Ado Kapı, Lake Kapı, Masif Kapı ve Lamine Kapıların fiyatları malzemelerine ve büyüklüklerine göre değişebilmektedir. Bu sebeple Ado Kapı, Lake Kapı, Masif Kapı ve Lamine Kapı için Hat Dizayn’a görüşmeye bekleriz.

Dış mekan kapıları dediğimizde ise genel olarak akıllara gelen ilk kapılar Çelik Kapılardır. Çelik Kapılar da tasarımlarına ve büyüklüklerine göre fiyat değiştirebilmektedir. Özel tasarım çelik kapılar da yaptırabilirisiniz. Hepsi ve daha fazlası için, kapılarla ilgili detaylıca bilgi almak için Hat Dizayn’la iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimizi iletişim sayfasında bulabilirsiniz.