Duşakabin

HAT DİZAYN

DUŞAKABİN

Kişisel temizlik, sağlığımız açısından oldukça önem arz eden bir durumdur. Kişisel temizlik denilince de aklımıza ilk olarak banyo gelir. Banyolarımızın tertemiz olmasını isteriz. Bu sebeple banyolarımızın her alanında antibakteriyel ya da kir tutmayan ve kolay temizlenebilen malzemeler tercih ederiz.

DUŞAKABİN NEDİR?

Duşakabin, banyoları çevreleyen plastik ve cam gibi malzemelerden yapılan buzlu ya da buzsuz banyo perdeleridir diyebiliriz. Duşakabinler banyolara sabit yapılar oldukları için duşakabinlerin temizlenmesi sağlığımız için oldukça önem arz eden bir durumdur. Ayrıca duşakabinler banyonuzda büyük bir alan kaplar ve tasarımları banyo tasarımının bütünlüğü için büyük önem arz eder. Duşakabin mutlaka kolay temizlenebilir olmalıdır, böylelikle hem sağlığınızı hem de banyonuzun güzel görüntüsünü korumuş olursunuz.

DUŞAKABİN NE İŞE YARAR?

Duşakabinler amacı çok basittir, duşakabin duş aldığınız sırada çevreye su, şampuan vb. malzemelerin sıçramasını engeller. Bu sebeple bir banyonun duşakabini mutlaka olmalıdır.

DUŞAKABİN HANGİ MALZEMELERDEN YAPILIR?

Duşakabin temel olarak iki malzemeden üretilmektedir. Plastik ve Cam duşakabin yapımında en sık kullanılan iki malzemedir. Cam duşakabinlerin buzlu ve buzsuz seçenekleri mevcuttur. Plastik duşakabin ve cam duşakabinlerin her ikisinde de desenli ve desensiz seçenekler sunulmaktadır.

DUŞAKABİN FİYATLARI

Duşakabin fiyatları uygulanacak alana ve seçilen malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Duşakabin fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Hat Dizayn ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimizi iletişim sayfamızdan bulabilir ya da fiyat teklifi formunu doldurabilirsiniz.

MODELLER

Hat Dizayn’da bulunan duşakabin modellerinden bazıları.

İŞLERİMİZ

Hat Dizayn ekibi olarak yaptığımız duşakabin işlerinden bazıları.