Dekorasyon

HAT DİZAYN

DEKORASYON

Dekorasyon, kelime anlamı olarak bir yeri süsleme işlemine denir. Genel olarak dekorasyon kavramını özetlemek gerekirse, eldeki malzemeler ve imkanlar doğrultusunda yaşanılan veya çalışılan ortamları güzelleştirerek bu ortamları sahiplenme ve güzelleştirme işlemi diyebiliriz.

Dekorasyon işlemi her zevke göre farklılık gösteren bir işlemdir. Zevkler de kültürlere göre, maddi durumlara göre vb. durumlara göre değişmektedir. Bu sebeple kişiden kişiye göre değişen zevkler, farklı dekorasyon anlayışları doğurmaktadır. Kendinize uygun dekorasyonlar için mutlaka bu konuda uzman ve eğitimli kişilerle çalışmalısınız. Hat Dizayn’ın uzman tasarım ekibi dekorasyon konusunda sizlere her zaman en iyi sonucu vermek için en iyi şekilde çalışmaktadır.

Peki Hat Dizayn’da ne gibi dekorasyon işlemleri yapılmakta? Aslında Hat Dizayn’da yapılan tüm tasarım işlemleri aynı zamanda birer dekorasyon işlemidir. Özel tasarım kapılar, tezgahlar, banyolar vb. her şey aslında birer dekorasyondur. Bunların dışında Anahtar Teslim Ev Tadilatı ve Mermer Dekorasyonu işlemi de yapan Hat Dizayn dekorasyon çatısı altında bu iki işlemi toplar.

Anahtar Teslim Ev Tadilatı işleminde henüz dekore edilmemiş eviniz öncelikle tasarım ekibimiz tarafından tasarlanır, bu aşamada istediğiniz bir tasarım veya dekorasyon varsa belirttiğiniz taktirde evinizin tasarımına dahil edilir. Sonrasında eviniz baştan aşağıya Hat Dizayn ustaları tarafından dekore edilerek anahtar tarafınıza teslim edilir. Anahtar Teslim Ev Tadilatı zevkinize en uygun şekilde yapılır. Dekorasyonu tamamen zevklerinize uygun biçimde gerçekleştirilecek olan Anahtar Teslim Ev Tadilatı işleminden memnun kalacağınızı garanti edebiliriz. Hat Dizayn yaptığı tüm işlerin arkasındadır.

Mermer dekorasyonu işlemi de aynı şekilde uzman tasarım ekibimiz tarafından tasarlandıktan sonra Hat Dizayn ustaları tarafından gerekli yere uygulanır. Mermer dekorasyonundaki en önemli madde seçilecek olan malzemedir. Malzeme seçilip tasarım yapıldıktan sonra tarafınızdan onay alınarak Mermer Dekorasyonu işleminin uygulamasına başlanır. Son olarak teslim edilerek iş tamamlanmış olur.

Anahtar Teslim Ev Tadilatı ve Mermer Dekorasyonu işlemleriyle ilgili daha kapsamlı bilgi almak ve soru sormak için Hat Dizayn ile iletişime geçmekten çekinmeyin. İletişim bilgilerimize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.