Banyo

HAT DİZAYN

BANYO

Banyolar evlerimizin en temiz ve ferah olması gereken yerleridir. Özellikle banyoların malzeme seçimi konusunda oldukça özen göstermek ve kaliteli malzemelere yönelmek gerekir. Çünkü banyolardaki nem ve mikroplar malzemeleri kolayca etkileyebilirler. Etkilenen malzemeler zaman içerisinde birer mikrop yuvasına dönüşür ya da çürüyüp giderler. Kalitesiz malzemeler banyolarınızda çirkin bir görüntü oluşturacağı gibi sağlığınızı da ister istemez olumsuz yönde etkileyecektir.

Banyoların malzeme kalitesinden önce özenli bir banyo tasarımı yapmak gerekir. Hat Dizayn banyo tasarımı konusunda uzman ve deneyimli ekibiyle müşterilerine yıllardır en doğru hizmeti vermektedir. Banyolarınız için Hat Dizayn’ın uzman ekibi tarafından yapılan tasarım, tarafınızca onaylandıktan sonra ustalarımız tasarımı uygulamaya başlar. Yine sizin seçeceğiniz kaliteli malzemeler banyonuzun her yerinde kullanılarak banyo alanınız için en doğru tasarım hazırlanmış olur. İstediğiniz her model uygulama yapılabilir.Standart banyo modelleri dışında ihtiyacınıza ve yerinize göre özel üretim ve tasarım yapılmaktadır. Kapaklar için high gloss,akrilik , çizilmez akrilik ,standart akrilik, lake, mebran, parlak mebran, soft mebran, düz mdf olarak çeşitlerimiz mevcuttur. Aksesuar olarak yerli aksesuar kullanmaktayız.

Banyonuzdaki doğru tasarım ve doğru malzeme seçimi banyonuza ferah bir hava katarken sağlığınız için de dostunuz olan malzemeler uzun yıllar boyunca bir problem çıkartmayacaktır. Hat Dizayn ekibine banyo tasarımı konusunda her zaman güvenebilirsiniz. Fiyat teklifi almak ve sorularınıza yanıt bulmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İletişim bilgilerini iletişim sayfamızda bulabilirsiniz.